Dzianinowy garnitur w modnym odcieniu „Leszczyna” z golfem i spódnicą midi

Dzianinowy garnitur w modnym odcieniu „Leszczyna” z golfem i spódnicą midi

„Stwórz rzeczywisty obraz w beżowych kolorach na spacer, uzupełniając kombinezon sznurowanymi butami, geometryczną torbą krzyżową i okularami w modnej oprawie lamparta. Golf osobno nosić na randkę z kraciastą mini spódniczką i wysokimi butami.

Opis modelu:

Ten miękki dzianinowy garnitur jest doskonałym wyborem do swobodnego wiosennego wyglądu: jest niezwykle wygodny i doskonale rozgrzewa się w chłodne dni. Golf oversize pasuje do każdego rodzaju figury i chroni szyję przed wiatrem. Dopasowana spódnica midi z wysokim krojem i gumką w pasie podkreśli talię, a rozcięcie otworzy nogi. Model wykonany jest w modnym odcieniu z Instytutu koloru Pantone – „Leszczyna”.

Możesz chodzić w takim zestawie od rana do wieczora i tylko prawidłowo ustawiać akcenty. W przypadku biura nosić buty na szorstkiej podeszwie, a następnie zmienić surową skórzaną teczkę na bawełniany shopper i jesteś gotowy na wycieczkę na kolejną wystawę. Wracając do domu, nie możesz się spieszyć, aby nosić ubrania do domu. Dzianinowy garnitur jest idealny na długie wieczory przy kominku.

Szczegół:

Styl oversize-trend SS ‚ 20 według Vogue;

Hazel – Leszczyna) – aktualny odcień sezonu od Pantone Color Institute;

Luźny krój golfem pasuje do każdej figury;

Elastyczny pas spódnica i zawyżone fit podkreślają talii;

Wysokie nacięcie uchyla nogi;

Model z dzianiny jest idealny do chłodnej pogody.

Zawiera: 50% wiskoza, 30% terylen, 20% nylon – przyjemny dla ciała, elastyczny, odporny na zużycie materiał.

Na modelu Rozmiar S, parametry 84/63/87, wysokość 170 cm.