Klasyczny garnitur z dopasowaną kurtką i wysokimi spodniami

Klasyczny garnitur z dopasowaną kurtką i wysokimi spodniami

„W biurze nosić garnitur z podstawowym topem, mułami na obcasach i geometryczną torbą z modną wstawką „pod gadem”. Na spacer uzupełnij go modnymi trampkami z masywną podeszwą i T-shirtem z jasnym napisem”.

Opis:

Klasyczny garnitur uniwersalnego szarego koloru pomoże w każdej sytuacji – od spotkania biznesowego po kolację w restauracji. Dopasowana kurtka podkreśli kobiece proporcje. Luźne krótkie spodnie pasują do każdego rodzaju figury i otwierają smukłe kostki. Strzałki wizualnie wydłużają sylwetkę. Wysoki krój i oryginalne zapięcie na dwa duże guziki podkreślą talię.

Klasyczny damski garnitur to wszechstronny i praktyczny element garderoby. Za to wybiera większość płci pięknej. Jest odpowiedni nie tylko do pracy w biurze: śmiało idź na spotkanie z partnerami biznesowymi, na spotkanie w szkole lub przedszkolu, a rozcieńczając obraz akcesoriami-otrzymasz strój do wyjścia „w świetle”. Klasyczny kostium może i powinien być stylowy, dlatego ważne jest, aby zrozumieć aktualne trendy w modzie.

Szczegół:

  • Produkcja własna (Rosja, Sankt Petersburg);
  • Power dressing – trend SS ‚ 19 według Vogue i Buro 24/7;
  • Uniwersalny szary kolor;
  • Dopasowana kurtka podkreśla sylwetkę;
  • Przycięte spodnie uchylają kostkę – najbardziej elegancką część nogi;
  • Wysoki krój i pas z dużymi guzikami akcentują talię;
  • Strzałki są wizualnie smukłe.

Zawiera: 30% bawełna, 68% Terylene, 2% elastan – „oddychająca”, Materiał odporny na zużycie.

Na modelu Rozmiar XS, parametry 82/58/85, Wysokość 176 cm.

Nasz sklep internetowy nie przestaje zachwycać swoich gości najmodniejszymi, wysokiej jakości i niedrogimi strojami, ponieważ profesjonaliści nie podążają za modą-dyktują ją.