Trzyczęściowy garnitur z dopasowaną kurtką i topem na jedno ramię

Trzyczęściowy garnitur z dopasowaną kurtką i topem na jedno ramię

„Wystarczy dodać do tego zestawu błyszczące kolczyki, buty z kwadratowymi palcami i miniaturową torebkę z łańcuszkiem – to wszechstronny wygląd na każdą imprezę. A na spotkania biznesowe po prostu zamień top na bluzkę lub koszulkę firmową, a apaszka, zawiązana na torbie, będzie jasnym akcentem.

Opis:

Klasyczny garnitur do spodni można łatwo przekształcić w strój wieczorowy, dodając do niego oryginalny top z jednym ramieniem. Taki obraz będzie alternatywą dla zwykłych sukienek koktajlowych. Dopasowana kurtka podkreśli sylwetkę, spodnie o swobodnym kroju w wysokiej talii wzorują się na kobiecej sylwetce. Spójrz na szczegóły: guzik kurtki wykonany jest w kształcie serca z modnego „zmiętego” metalu.

Dziś damski garnitur do spodni jest bardzo częstym zjawiskiem dla każdej kobiety mody, bez której żadna kobieta nie może się obejść. Bez niego Twoja szafa będzie gorsza i uwierz, że nadejdzie dzień, w którym naprawdę pożałujesz, że w Twojej szafie nie ma spodni. Ale teraz masz ogromną szansę na zakup odzieży damskiej hurtowo lub detalicznie w naszym sklepie internetowym.

Garnitur do spodni może składać się z kurtki lub kurtki i spodni – jest to bardziej codzienny i praktyczny strój. Ale nawet najbardziej surowy kostium jest bardzo prosty do przekształcenia w bardziej interesującą opcję. Zawsze możesz rozcieńczyć zwykły konserwatywny wygląd akcesoriami, na przykład: szalik, koraliki, jasny pasek i tak dalej.

Szczegół:

  • Pant Suit-masthev SS ‚ 19 według Vogue;
  • Kurtka o dopasowanej sylwetce podkreśla sylwetkę;
  • Klasyczna czerń jest idealna na każdą porę roku i łączy się z akcesoriami w dowolnej gamie;
  • Obszerny top na asymetrycznym pasku z ozdobnym węzłem;
  • Oryginalny wystrój metalowy przycisk w kształcie serca.

W składzie: 100% Terylene-trwały, odporny na zużycie materiał, doskonale zachowujący kolor i kształt.