Krzyż Ciała Torba Skórzana LEO VENTONI

Krzyż Ciała Torba Skórzana LEO VENTONI

Klasyczny model damskiej torby krzyżowej włoskiej marki Leo VENTONI będzie idealnym towarzyszem dla kobiety szukającej harmonijnego połączenia dynamiki i stylu.

Wybierając taką torbę, kobieta może być pewna, że będzie wyglądać elegancko i stylowo, nawet w workowatym swetrze. Kolor koralowy jest teraz ponownie w modzie, jest wybierany przez znanych projektantów, dekorując światowe wybiegi strojami i akcesoriami tego odcienia. Wyrazisty odcień pozwala połączyć torbę ze ścisłym garniturem w neutralnych kolorach lub z jasną letnią sukienką, dżinsami, spodniami, plisowaną spódnicą – takie akcesorium uzupełni każdy obraz.

Torba wykonana jest z prawdziwej skóry, ma ziarnistą konsystencję i jest szczególnie przyjemna w dotyku. Zamyka się na magnetycznym guziku Pod Złotym eleganckim kulistym kształtem. Krótki i regulowany długi odpinany uchwyty są przymocowane do oryginalnego fałdy skóry, co pozwala torba mocno do ciała w procesie noszenia. Wewnątrz torba ma jedną komorę, na ścianach bocznych znajdują się dwie kieszenie na różne drobiazgi.

Charakterystyka:

Marka LEO VENTONI

Kolor pomarańczowy

Materiał nat. skóra

Skład 100% Prawdziwa Skóra bydlęca

Długość 22 Wysokość 18 szerokość 8 uchwyt wysokość 27 Długość paska na ramię 106

Liczba oddziałów 0

Waga 540

Numer części 23004568-6

Pozycja kolor koral