Torba z krótkim uchwytem, skóra, LEO VENTONI

Torba z krótkim uchwytem, skóra, LEO VENTONI

Dla prawdziwej mody wyjście z domu jest jak wyjście na światło-zawsze musisz być nieskazitelny i stylowy. Ale czasami po prostu nie ma czasu na przemyślenie wszystkich szczegółów.

Damska Torebka włoskiej marki Leo VENTONI w kolorze ciemnego lazuru sprawi, że będziesz wyglądać idealnie stylowo i wyrazisto na każdym zdjęciu. Ścisłe Biuro, lekki romantyczny lub mix-to pasuje do każdego stylu. Torba wykonana jest z prawdziwej skóry i ma ziarnistą fakturę. Jest miękki i bardzo przyjemny w dotyku, a jednocześnie wystarczająco sztywny, aby zachować kształt. Jasnym akcentem tego akcesorium jest zapięcie-tab, ozdobione wyrazistymi okuciami pod złoto. Zewnętrzne szwy są wykończone kontrastowym obramowaniem.

Lekko wydłużone uchwyty pozwalają nosić torbę w wyciągniętym ramieniu, na zgiętym łokciu lub na ramieniu, co jest bardzo wygodne dla kobiety żyjącej w specjalnym rytmie miejskiego życia. Torba jest wystarczająco pojemna, aby łatwo zmieścić dokumenty A4. Z tyłu torby znajduje się mała kieszeń zapinana na zamek na niezbędne drobiazgi. Wewnątrz ma jedną komorę i dwie kieszenie na wewnętrznych ścianach.

Charakterystyka:

Marka LEO VENTONI

Kolory niebieski

Materiał nat. skóra

Skład 100% Prawdziwa Skóra bydlęca

Długość 34 Wysokość 28 Szerokość 13 Wysokość rączki 25

Liczba oddziałów 1

Waga 1050

Numer części 23004566-8

Pozycja kolor turkusowy